h6.jpg

Ana SayfaFirma Profili

IMG_7286.JPG

Tecno Camera

Tecno Camera 1 Mayıs 1999'dan beri Ankara'da, Dijital ve Analog fotoğraf makinelerinin, elektronik ve mekanik arızalarının tespiti, tamiri ve bakımı konularında hizmet veren ve bu konularda TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip bir teknik servistir.

Kurulduğundan bu yana çeşitli markaların Türkiye mümessillerine, özellikle Minolta fotoğraf makinelerine uzun yıllar teknik servis hizmeti vermiştir.Hali hazırda Ankara'da SANFO Fotoğrafçılık San. ve Tic. A.Ş. , Tripod Fotoğrafçılık Ltd.Şti,  Vff Varollar Foto Fatih Fotoğraf Ve Kim Mlz Ltd Şti firmalarına özel teknik hizmet vermektedir.

İlkeli,dürüst ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak prensiplerine sıkı sıkıya bağlı bir politika izlemekle,herkesin memnuniyetini kazanan Tecno Camera, 30 Haziran 2007 tarihinden sonra Bora Teknik Firması ile birleşerek , "İletişim" kısmındaki yeni adresinde  hizmetlerine devam etmektedir.

Mehmet KÖSE Kimdir ?

Mehmet_Kose.jpg
04.10.1955 tarihinde Merzifon'da doğdu. Lise son sınıfta Merzifon'da ,Mine Fotoğraf Stüdyosunda rötuş ve karanlık oda çalışmaları ile fotoğrafa ilk adımını attı.

Liseyi bitirdikten sonra Harita Genel Komutanlığı bünyesindeki Harita Teknisyen Astsubay Okuluna girdi. Eğitim döneminden sonra Harita Genel Komutanlığı Hava Fotoğraf Laboratuvar Şubesinde görev aldı. 1974 yılından itibaren uzun yıllar Hava Fotoğraf Teknisyeni olarak görev yaptı.

1978 yılında Agfa-Gevaert firmasında Hava Fotoğrafçılığı ile ilgili Almanya, Belçika ve İsviçre'de eğitim aldı.Bu arada Silahlı Kuvvetlerde görevli iken elektronik ve mekanik fotoğraf makinelerinin tamiri ile ilgilenmeye başladı.Hobi olarak başladığı ve geliştirdiği bu yeteneğini, 1996 yılında Türk Silahlı Kuvvetleri'nden emekli olduktan sonra, ticarette kullanmaya karar verdi.
 
1 Mayıs 1999'dan beri Tecno Camera olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Referanslar

Minolta İç Anadolu - Tamir ve Bakım
Sanfo Fotoğrafçılık San. ve Tic. A.Ş.
Tripod Ltd. Şti.
Refo Color
Varollar Foto Fatih
Globus
Bingör Dış Tic. Ltd. Şti.Önceki Sayfa © Tecno Camera